Jesienne klimaty.

I mamy już koniec października, a kolorowa jesień powoli traci blaski. To piękny czas który mija zbyt szybko. Jednego dnia przyjdzie mróz i po kolorowych liściach zostaną tylko nagie oszronione gałązki. Warto poświęcić tym trwającym jeszcze chwilą trochę czasu i cieszyć się nimi zanim nadejdzie zimna, szarobura część jesieni. Koniecznie trzeba przenieść te kolorowe wibracje do wnętrza domu, również do wnętrza siebie, żeby potem móc przetrwać długie deszczowo mgliste wieczory czekając śnieżnych świąt a potem zielonej wiosny.

Bo każda para roku jest urokliwa, nie ma co narzekać tylko dostrzec. Nawet ponury listopad może być piękny, ciepły i przytulny, wystarczy tylko trochę zadbać o atmosferę w domu.
My zaliczyliśmy już kilka punktów z listy . Poniżej foto historia wdrażania jesiennych uroków w rutynę dnia.

1. Las. Z lasu płynie niesamowita energia. Spacer wśród z szumiącymi pod butami liśćmi to dawka optymizmu i czystego powietrza.

Z każdego spaceru przynosimy skarby.

2. Obowiązkowa wyprawa po dynie – było kilka, kto wie ile jeszcze.

3. Chryzantemy i kolorowa kapusta. U ogrodnika może nie tak zielono jak na wiosnę ale kolorów nie brakuje. Dobre miejsce choćby na spacer.

4. Babka. Babka jakoś bardziej jesienna niż wiosenna dla mnie, z ciepłą herbatą na zimnym powietrzu, idealna.

123

123

5. Jesienne dodatki. Pomogą cieszyć się chwilą i stworzyć domowe ciepło. Niewielkie rzeczy umilą celebrowanie zwykłych, prozaicznych przyjemności.

6. Piękne – choć niewielkie. Dobrze trzymają się w dłoni i maja niesamowite kolory. Kubki z Jysk, na moją jesienna kawę.

7. Jesienny piknik w promykach ciepłego, popołudniowego słońca jest przyjemniejszy niż upalnym latem. Ciepła herbata z miodem z termosu bardziej smakuje, babka obowiązkowa.

I tak naprawdę nie wiem czy ten trwający czas nie jest przypadkiem przyjemniejszy i bardziej kolorowy niż gorące lato, a to zaledwie początek.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.